VÍTEJTE V MÉM SVĚTĚ

Ve světě, kde profesionalita je hned na druhém místě za lidským a individuálním přístupem.

PŘEČTĚTE SI

Vítám Vás přátelé na webových stránkách, které mapují vše, co poskytuji lidem na jejich i mojí vlastní cestě k uzdravení ve všech rovinách Bytí. Mnoholetá profesní praxe masérky a drenážistky mě dovedla do bodu, kdy praktikuji věcnou a konstruktivní podporu všem klientům, toužícím po poznání, porozumění, přijetí a vlastní realizaci.

Nikomu neslibuji uzdravení, ani záchranu. Věřím ale v podporu a pomoc v mezích mých možností a schopností a dlouholetých zkušeností. Nabízím osobní a citlivý přístup ke každému člověku, otevřené a přímé jednání, důslednost, trpělivost a v případě vzájemné spolupráce také dobré výsledky.

Jsem šťastná s lidmi i sama, miluji komunikaci a věřím v její moc, ctím jednoduchost a jasnost, žiji v přítomnosti a vnitřně v Jednotě s Vesmírným řádem. A nebo přesněji, pokouším se praktikování Bytí v Tady a Teď. Mojí nejsilnější podporou je moje vlastní Víra.

Pocházím z Beskyd, kde žije moje původní rodina, a kde jsem i já žila velkou část svého života. Jsem maminka dvou skvělých, dnes již dospělých dětí, miluji kontakt s lidmi a Bytí v přírodě. Mým druhým domovem je Itálie. Ve všem co dělám, se beze zbytku realizuji.

22 let terapeutické praxe, asi 28 000 hodin klasických masáží, bezmála 4 500 hodin celkových manuálních lymfodrenáží a nespočet hodin manuálních lymfodrenáží částečných, masáže reflexní terapií, sezónní masáže lávovými kameny, pět let skupinových terapií při společném malování mandal, terapie s polodrahokamy, sedm let ozdravných a relaxačních pobytů a práce s klienty ve střední Itálii, besedy… To je stručný výčet mé profesní cesty, kterou od počátku, vzhledem ke svému vnitřnímu nastavení, provozuji samostatně, mimo jakýkoliv systém.

V počátku nového čínského roku 2020 jsem se vzhledem ke všem okolnostem, jak v profesním, tak i v soukromém životě rozhodla zcela změnit koncept mé terapeutické praxe a spolu s osobními životními změnami uchopit své Vědění, zkušenosti, odvahu měnit a touhu tvořit a nastavit vše ke spokojenosti mé i Vaší, v případě, že se fyzicky, mentálně, emocionálně, energeticky i duchovně ubíráte stejným, a nebo podobným směrem jako já sama.

Vím, že pokud se naše cesty mají setkat, stane se tak.

V lásce a vděčnosti Jana Paseková