APARTMÁNY V ITÁLII

Již osm let organizuji a především realizuji ozdravné a relaxační pobyty ve Střední Itálii, v regionu Marche. Pro moje účely jsem potřebovala najít krásné, klidné místo, nejlépe v přírodě, mimo cestovní ruch, blízko moře, ale ne v jeho bezprostřední blízkosti. Přála jsem si, aby účastnice mých pobytů zažívaly pravou italskou atmosféru a přiblížily se italské mentalitě a obyčejnému životu, tak odlišnému od toho našeho.
Tak se stalo, že jsem poprvé v roce 2012 přijela s osmi ženami na náš první pobyt do malého italského městečka Monte Porzio, a vyhledala tehdy ještě ne příliš známé prázdninové domy Virginia a Podere Vernuccio, ve kterých uskutečňuji své aktivity a také i značnou část mého osobního života dodnes.
Za těch osm let se celý areál velmi změnil a vyrostl do krásy a dokonalosti, nabízející nekonečné možnosti všem, kteří si představují čas dovolené a prázdnin v přírodě, dál od lidí, čas tráveným po svém, neorganizovaně, svobodně a volně, s možností sportovního vyžití, na kole, u bazénu, grilováním, anebo třeba v nedaleké tradiční italské, rodinné restauraci… To všechno a ještě mnohem více při ubytování v prostorných, čistých a velmi komfortně vybavených apartmánech, tak, že ani nepostřehnete, že jste mimo Váš domov.
Rozhodla jsem se velmi profesionálním majitelům, ale především Vám moji milí, tímto způsobem doporučit jedno z mnoha krásných míst, a třeba Vás tak upozornit na místo, které je pro mě rájem na Zemi.
V případě, že Vás místo, jehož odkaz naleznete níže, zaujme, neváhejte oslovit přímo majitele, a nebo mě.
Vím, že budete nadšení!ODKAZ NA STRÁNKY ZDE