AKTUALITY

POZVÁNKA NA SPOLEČNÉ TVOŘENÍ VELKÝCH TÉMATICKÝCH MANDAL

Srdečně Vás milé ženy zvu na úvodní setkání společného tvoření dvou tématických mandal. Podle Vašeho zvážení, intuice a přítomného stavu se společně ve dvou skupinkách pustíme do realizace a harmonizace dvou zajímavých, potřebných a krásných témat, jakými jsou ODVAHA a TRPĚLIVOST, každá sama za sebe a v sobě podle toho, které ze zadaných témat vnímáte jako naléhavější.

Mandaly budeme společně tvořit až do jejich konečné podoby, tedy po dobu více setkání, jejichž počet není nijak daný ani důležitý. Vaše účast na každém ze setkání je dobrovolná a není nutná za každou cenu. Na každém zúčastněném setkání však budete každá pracovat jen na jednom z vybraných témat, a to po celou dobu, až do jejího dokončení. Vybírejte tedy pečlivě a zároveň s vědomím, že každá Vaše volba je ta nejlepší!

Máte-li k některému ze zadaných témat aktuálně co sdělit a vyjevit, jste ze Srdce vítány.

První setkání proběhne v pátek odpoledne, dne 12.06.2020 v 15.00 hodin, na adrese Dolní 9, Frenštát pod Radhoštěm.

V lásce a vděčnosti

Jana PasekováDÁRKOVÉ POUKAZY

Vážení klienti, s otevřením nové provozovny v centru Prahy jsem pro Vás připravila nové dárkové poukazy na terapie, které provozuji. Mohou být vhodným, osobním, ale také velmi praktickým dárkem pro Vaše blízké, přátele a známé.

Dárkový poukaz, s platností tří měsíců od data zakoupení, je možné získat od prosince 2019 přímo u mě v provozovně, a nebo zasláním emailem po Vaší předchozí platbě na můj bankovní účet.

Je možné zakoupit poukaz na Klasickou masáž, Manuální lymfodrenáž nebo na pobyt ve Střední Itálii.